Únor 2013

Alisha (informace)

17. února 2013 v 10:26 | Avrilka17 |  Alisha
Alishe už bude skoro 17 a její blog je na stránce girl-vogue.blog.cz. Je to blog o módě, stylu a trendech, kráse, celebritách a ostatních novinkách ze světa. Aktuální články:
- Skvělé kombinace barev
- Achtung die Kurve! - Zábavná hra na party!
- Krátká zprávička :)
- RIMMEL Blogerky startují!
Má zajímavý design, možná trochu podobný tomuto blogu (čárky atd.), ale záhlaví a zápatí je její výroby. A myslím, že píše celkem k věci, protože například neon barvy jsou hitem této sezony a rimmel blogerky jsou taky čerstvá novinka :)

Innocence

17. února 2013 v 10:19 | Avrilka17 |  Karaoke

Opět tady!

16. února 2013 v 19:54 | Avrilka17 |  Novinky
Nemmohla jsem tento blog nechat ležet ladem, i když jsem na Avril neměla moc času... Pak jsem se do toho Lavignového čílenství opět ponořila s příchodem aplikace Avril Lavigne. Opravdu netuším, jestli je to nové nebo starší, hlavní je, že je dostupný jak pro iPhony tak i pro nejstarší verze androidu až po ty nejnovější. Obsahuje:
- Ukázky skoro všech jejích songů
- Informace o albech
- Novinky a zprávy z Twitteru
- Videa
- Fotky
- Možnost registrace která zahrnuje:
1) Přidávání komentářu
2) Přidávání liků
3) Možnost psaní na fanzeď
4) Získávání bodů, které vás umístí na žebříček fanoušků
5) Úpravy profilu
6) Získávání přátel
7) Psaní zpráv mezi uživateli
8) mnohem víc!
- Bio Avril
- Mailing list
- Mnohem víc!
A to nejlepší na tom je, že je to ZDARMA! Mě to zabralo necelé čtyři MG, což znamená, že aplikace je úsporná. Ke všemu si můžete nastavit fotku na domovské stránce (aplikace). Na výběr 5 různých fotek. Skvělý design a přehlednost. Na android (můj mobil) si ji stáhlo přes 10 000 000 lidí! DOPORUČUJI!
Zkrátka právě tato aplikace ve mě opět vzbudila lásku a šílenství k Avril. A i když můj blog není o nic víc navštěvován než před tím, mohlo by třeba přijít ke vzratu a být třeba populární. Haha, nemožné :) Také jsem přidala novou rubriku "Karaoke", kde najdete spoustu písniček, které si můžete zaspívat online.Také připravuji rubriku Spřátelené blogy a mám už prvního zájemce :). Je jím blogerka Alisha a blog Girl Vogue. Změnila jsem design stránky a budu v úpravách pokračovat, tak se těžte :) A klíďo se hlašte k odběru novinek :) Doufám, že budu aspoň trochu aktivnější než avrillavigne.cz. Poslední článek vydali v roce 2008! Tomu se říká aktivita :)

Smile

16. února 2013 v 19:32 | Avrilka17 |  Karaoke